Forumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΤΟΠΟΣ
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μεταγραφές

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LeLiS-7-(BRONX CITY)
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
LeLiS-7-(BRONX CITY)


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 407
Ηλικία : 33
Τόπος : heraklion-alikarnassos
Ομάδα : olympiakos,man united
Registration date : 12/05/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 6:48 am

Ο Ερνέστο Βαλβέρδε αφού καλημέρισε τους παρευρισκόμενους στα ελληνικά δήλωσε:

"Ευχαριστώ τον πρόεδρο και τον Ολυμπιακό για την ευκαιρία που μου έδωσε να έρθω στην Ελλάδα. 'Ηρθα στην μεγαλύτερη ομάδα της χώρας και μία από τις σημαντικότερες στην Ευρώπη. Είναι η πρώτη ομάδα που ενδιαφέρθηκε για εμένα και η πρώτη που έδειξε το μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

Ο Ολυμπιακός έχει την υποχρέωση να τα κερδίζει όλα. Η ομάδα προέρχεται από πετυχημένη χρονιά σε Ελλάδα και Ευρώπη και έχω την υποχρέωση και την πρόκληση να κάνω το καλύτερο δυνατό για την ομάδα
. Η ομάδα προχώρησε στο Τσάμπιονς Λιγκ πέρσι και θέλουμε να κάνουμε κάτι παρόμοιο και φέτος.

Ο Ολυμπιακός θέλει να κερδίζει τα πάντα, έχει κατακτήσει τα 11 πρωταθλήματα τα τελευταία δώδεκα χρόνια και είμαι υποχρεωμένος να συνεχίσω την παράδοση που θέλει την ομάδα να κερδίζει. Σαφώς υπάρχουν περιθώρεια βελτίωσης. Στο Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο το παιχνίδι έχει γίνει γρήγορο με ρυθμό και τεχνική και θέλω να δώσω στην ομάδα ρυθμό και ταχύτητα στο παιχνίδι της".

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Valvkoka_b
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwstas12345
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ηλικία : 30
Τόπος : Άλιμος
Ομάδα : Ολυμπιακός
Ασχολίες : Ποδόσδαιρο, Football Manager, PES 2008
Registration date : 06/02/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΤετ Ιουν 11, 2008 11:34 am

Κάθε χρόνο ενθουσιασμένος είναι ο Κόκκαλης,αλλά ο προπονητής δεν έβγαζε τη χρονιά.Ελπίζω να ξεπεράσει τους 3 προκατόχους του και να οδηγήσει τον Ολυμπιακό ψηλά.Ας ελπίσουμε να βγει ενα μίγμα Λεμονή(Ευρώπη)-Σόλιντ(Ελλάδα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LeLiS-7-(BRONX CITY)
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
LeLiS-7-(BRONX CITY)


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 407
Ηλικία : 33
Τόπος : heraklion-alikarnassos
Ομάδα : olympiakos,man united
Registration date : 12/05/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Ιουν 14, 2008 4:50 am

http://moiseshurtado.blogspot.com/

Δειτε τι γινετε με στο blog του moises hurtado αλλα και για τις επαφες με τον ολυμπιακο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwstas12345
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ηλικία : 30
Τόπος : Άλιμος
Ομάδα : Ολυμπιακός
Ασχολίες : Ποδόσδαιρο, Football Manager, PES 2008
Registration date : 06/02/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΣαβ Ιουν 14, 2008 8:12 am

Οχι από Αρη για Αβρααμ.Απέρριψαν πρόταση 1,2 εκατ,ζητώντας 4 εκατ.Επομένως,στρεφόμαστε στον Παβόν που είναι δύσκολη υπόθεση ομως.

Ακούγεται κάτι για Λάζαρο που δε θέλω ούτε να το σκεφτομαι.

Μάλλον θα γίνει κίνηση για Εθκέρο,ενώ συνολικά θα γίνουν 4-6 μεταγραφές.
Ο Ουρτάδο θέλει να έρθει αλλά ειναι ακριβός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LeLiS-7-(BRONX CITY)
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
LeLiS-7-(BRONX CITY)


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 407
Ηλικία : 33
Τόπος : heraklion-alikarnassos
Ομάδα : olympiakos,man united
Registration date : 12/05/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 15, 2008 5:43 am

εγω εναν παικτη θελω να μου φερει ο θρυλος....τον εντου!!!!!αν το κανει αυτο και στην αθηνα θα παω να τον υποδεχτω...

μπορει ο παβον να ειναι δυσκολη υποθεση αλλα μην ξεχναμε οτι οι συμμετοχες του ειναι μετρημενες στα δαχτυλα...4 με 5....γιατι αραγε? εγω αυτο φοβαμαι....οτι θα δωσουμε παλι 2.000.000€ για εναν παιχτη που εχει λιγες συμμετοχες και δεν θα κανει τπτ στον ολυμπιακο...καλυτερα να παρουμε ενα ακριβο οπως ''ουρταδο'' που εχει φουλ χρονιες...και ξερουμε τι σο'ι' παιχτης ειναι....παρα εναν παιχτη που δεν εκανε τπτ και να πανε στραφη τα ευρω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LeLiS-7-(BRONX CITY)
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
LeLiS-7-(BRONX CITY)


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 407
Ηλικία : 33
Τόπος : heraklion-alikarnassos
Ομάδα : olympiakos,man united
Registration date : 12/05/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 15, 2008 5:47 am

"Πρόταση για Εντού", γράφουν οι Ισπανοί

Ο Εντού βρίσκεται σε περίοπτη θέση στη μετεγγραφική λίστα του Ερνέστο Βαλβέρδε, όμως πρόκειται για μία εξαιρετικά δύσκολη και ακριβή περίπτωση. Εφημερίδα της Ανδαλουσίας έγραψε το Σάββατο (14/6) πως ο Ολυμπιακός κατέθεσε επίσημη πρόταση στη Ρεάλ Μπέτις για την απόκτηση του Βραζιλιάνου επιθετικού.

Συγκεκριμένα, το δημοσίευμα αναφέρει πως ο Ολυμπιακός έχει καταθέσει επίσημη πρόταση στην Μπέτις, ύψους τριών εκατομμυρίων ευρώ, ενώ στον 29χρονο επιθετικό προσφέρει τριετές συμβόλαιο συνεργασίας με ετήσιες απολαβές δύο εκατομμύρια ευρώ (καθαρά χρήματα). Ο άσος της ισπανικής ομάδας έχει έναν ακόμα χρόνο συμβόλαιο και είναι θετικός στο ενδεχόμενο να συνεχίσει την καριέρα του στους νταμπλούχους Ελλάδας.

ΘΕΕ ΜΟΥ...ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!!!!!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kwstas12345
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας
Υπεύθυνος Αθλητικής Ενότητας



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 710
Ηλικία : 30
Τόπος : Άλιμος
Ομάδα : Ολυμπιακός
Ασχολίες : Ποδόσδαιρο, Football Manager, PES 2008
Registration date : 06/02/2008

Μεταγραφές - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μεταγραφές   Μεταγραφές - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Ιουν 15, 2008 4:47 pm

Ο Εντού μπορεί να εξαγοράσει τον τελευταίο χρόνο του συμβολαίου του με περιπου 1,5 εκατ.Το θέμα είναι ότι έχει καλές σχέσεις με την Μπέτις και δε θα θέλει να το τραβήξει στα άκρα.Ακουγεται ότι η Μπεσίκτας δίνει 5 εκατομμύρια.

Ο Παβόν είναι κλεισμένος,αλλά από τον Ολυμπιακό είναι επιφυλακτικοί για την κατάστασή του τα τελευταί χρόνια.Δε μου γεμίζει το μάτι.

Προτιμάω Καρντόσο από Ουρτάδο αλλά προτιμάω να ικανοποιηθούν οι μεταγραφικές απαιτησεις του Βαλβέρδε.

Επειδή ακούγεται ότι ο Βαλβέρδε παίζει 4-2-3-1, πιστεύω ότι έτσι δε θα καταφέρει να παίζει ελκυστικό ποδόσφαιρο.Μόνο με 2 επιθετικούς γίνεται δουλειά.Συστήματα σαν το 4-3-3 που υποτίθεται ότι παίζει η Εθνική είναι καταστροφικά για το παιχνίδι του αντιπάλου,αλλά δεν προσφέρουν γρήγορο ποδόσφαρο και θέαμα.

Μακριά από Χριστοδουλόπουλο.Μη μας πιάσουν κορόιδα.

Κάντε μεταγραφή Νινιάδη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μεταγραφές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forumaki :: Αθλητικα :: Ποδοσφαιρο :: Super League :: Το Βήμα του ΟΣΦΠ-
Μετάβαση σε: