Forumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΤΟΠΟΣ
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Giannis
Administrator
Administrator
Giannis


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 442
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηρακλειο
Ομάδα : AEK
Ασχολίες : Μπολικο
Registration date : 22/01/2008

Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ?   Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? EmptyΔευ Μάης 05, 2008 12:31 pm

Εκφώνηση : Ο Νίκος, ο Γιώργος και η Ελένη θέλουν να πάρουν το τρένο των 6:00 μ.μ. Το ρολόι του Νίκου πηγαίνει 10 λεπτά μπροστά αλλά ο Νίκος νομίζει ότι πηγαίνει 5 λεπτά πίσω. Το ρολόι του Γιώργου πηγαίνει 5 λεπτά πίσω αλλά ο Γιώργος νομίζει ότι πηγαίνει 10 λεπτά μπροστά. Το ρολόι της Ελένης πηγαίνει 5 λεπτά μπροστά αλλά η Ελένη νομίζει ότι πηγαίνει 10 λεπτά πίσω.
Ζητούμενο : Αν ο καθένας, σύμφωνα με την εκτίμησή του, φτάσει στον σταθμό στις 5:55 μ.μ., ποιος από τους τρεις θα χάσει το τρένο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.forumaki.co.nr
elenakiz7
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
elenakiz7


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ηλικία : 32
Τόπος : HrAkLeIO-mEssAmPeLieS
Ομάδα : OLYMPIAKARA!!
Registration date : 01/05/2008

Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ?   Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? EmptyΠεμ Μάης 08, 2008 6:43 am

τωρα γιατι εβαλες το ονομα μου στον γριφο;;; υπονοεις κατι για την Ελενη στο γριφο;;;;;;;;;;;;;;;;οι αλλοι θα το χασουν!!εγω ειμαι με την Ελενη!!! What a Face
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stak25
Καινούργιος
Καινούργιος



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ηλικία : 35
Registration date : 20/01/2009

Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ?   Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ? EmptyΤρι Ιαν 20, 2009 7:11 pm

oloi tha to prolavoun oxi mono h eleni
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι έγινε εκείνο το τρένο που έφευγε ?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forumaki :: Fun Station :: Γριφοι-
Μετάβαση σε: